KONST / Litografier / Färglitografi 11619047
nr 1161 9047
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad och numrerad 49/310, motivet: 38x47
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 februari 2018
kl 20:12:41
9/2 13:03:33
100 kr
12/2 19:04:01
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson